Miejsce spotkań ciekawych świata

Nie jesteś zalogowany na forum.

Matka_chrzestna
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 25

Odp: Chcę kupić nowoczesne lampy. Ale jakie?

Rozglądam się za stylowym i nowoczesnym w formie oświetleniem dla domu. Wiem, że ofert jest bardzo wiele, ale nie ukrywam, że nie mam w tym temacie większego rozeznania, więc może znajdzie się tu ktoś kto nieco pomoże zagubionej kobiecie wink Jeśli chodzi o kwestie finansowe, to nie stawiam sobie jakichś konkretnych ograniczeń. Wychodzę z założenia, że lepiej dopłacić niż męczyć się potem z jakimiś nieudanymi lampami.

Offline

Taxidriver
Użytkownik
Lokalizacja: Zabrze
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 47

Odp: Chcę kupić nowoczesne lampy. Ale jakie?

Za dobrą jakość rzeczywiście będziesz musiała zapłacić, ale z pewnością bardziej byś żałowała, gdybyś musiała potem inwestować w jakieś przeróbki. Wbrew pozorom o porządne produkty nie jest tak trudno. Osobiście mogę śmiało polecić lampę Izza marki Azzardo, bo właśnie taką kupiłem na prezent dla swojej mamy. Jest nowoczesna i bardzo prosta w formie – nadmieniam od razu, że to lampa sufitowa. Mniemam, że będziesz chciała taką u siebie zamontować?

Offline

SpiritualRelief
Użytkownik
Lokalizacja: Chrzanow
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 22

Odp: Chcę kupić nowoczesne lampy. Ale jakie?

Co do wyższej półki (widzę, że w taką celujesz) na polskim rynku pojawia się ostatnio sporo fajnych modeli. Na Twoim miejscu rzuciłbym okiem na lampy firmy Astro. Są szalenie proste w formie i do nowocześnie urządzonego wnętrza pasują idealnie. Szukaj w necie, ale jeśli wolisz zobaczyć towar na żywo to idź do jakiegoś salonu oświetleniowego w Szczecinie – tam wszystko Ci pokażą i może łatwiej coś wybierzesz. Powodzenia.

Offline