Miejsce spotkań ciekawych świata

Nie jesteś zalogowany na forum.

Skąpiec
Użytkownik
Lokalizacja: Wałbrzych
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 61

Odp: Zamawianie kwiatów z dostawą

Ma ktoś jakieś doświadczenie z korzystaniem z usług kwiaciarni, które zapewniają dostarczenie kwiatów we wskazane miejsce? Mam pewne obawy, czy one na pewno przychodzą na czas, no i czy są w dobrym stanie. Rozumiecie, to coś zupełnie innego niż wręczyć osobiście, kiedy można od zakupu do obdarowania mieć na nie oko. Z góry dziękuję za każdą radę!

Offline

gorące_usta
Użytkownik
Lokalizacja: Zawadzkie
Data rejestracji: 2015-08-10
Liczba postów: 59

Odp: Zamawianie kwiatów z dostawą

Ja mam pewne doświadczenie w tym zakresie, bo korzystałam już kilka raz kwiaty na telefon w Warszawie smile Raz to był wieniec pogrzebowy na warszawską Pragę, raz kwiaty na imieniny siostry a raz kwiaty na dzień matki, ale to już poza miasto wysyłałam. Ogólnie to raczej polecam bo za każdym razem dochodziły takie jak w opisie. No w każdym razie tak oceniałam po zdjęciach z telefonu obdarowanej siostry wink

Offline

ladyCHAOS
Użytkownik
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Data rejestracji: 2015-08-10
Liczba postów: 43

Odp: Zamawianie kwiatów z dostawą

Zamawiałam bukiet ślubny w warszawskiej kwiaciarni która przyjmuje zamówienia przez internet i dostarcza do domu. Też miałam pewne obawy, ale wiadomo że jak jest tyle zamieszania przed weselem to na niektóre rzeczy brakuje czasu. Na szczęście bukiet był bez zarzutu. Od tamtej pory mam pełne zaufanie do kwiaciarni internetowych i generalnie do zakupów online!

Offline