Miejsce spotkań ciekawych świata

Nie jesteś zalogowany na forum.

malutkalutka
Użytkownik
Lokalizacja: Sanok
Data rejestracji: 2015-08-10
Liczba postów: 41

Odp: Czy wynajem się opłaca?

Witajcie. Założyłam temat na prośbę męża, który ma problem. Prowadzimy niedużą hurtownię, ale samodzielnie układanie towaru jest trochę obciążające. Chcieliśmy kupić wózek widłowy, tylko że powstaje pytanie czy to w ogóle ma sens. Nowy kosztuje tyle, że nas na pewno nie będzie stać. Używany..hmm czy się opłaca? mam ograniczone zaufanie do urządzeń używanych. Tam może się wszystko wydarzyć. Jest jeszcze opcja wynajmu, o której w zasadzie nie mam zielonego pojęcia i z chęcią poczytałabym co wy macie do powiedzenia w tym temacie.

Offline

Taxidriver
Użytkownik
Lokalizacja: Zabrze
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 46

Odp: Czy wynajem się opłaca?

Dzień dobry koleżanko. Z chęcią co nieco ci podpowiem. Moim skromnym, aczkolwiek istotnym zdaniem big_smile wynajem to dobra opcja. Wypożyczanie widłowego pojazdu nie jest jakoś szczególnie drogie. Nie ma co popadać w skrajność cenową, bo niektórzy zauważyłem mają skłonność do przesady w związku z pewnymi cenami. Jeśli użytkowanie takiego sprzętu będzie tylko na jakiś czas, to moim zdaniem nie opłaca się kupować wózka nawet używanego. Tylko podnająć go i mieć z tymi wszystkimi formalnościami i spokój.

Offline

Zabawka
Użytkownik
Lokalizacja: Opole
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 16

Odp: Czy wynajem się opłaca?

Witajcie. Wynajęcie może jest i dobre na jakiś czas. Ale ja i tak uważam, że co swoje to swoje. Jak ci się zapisuje to tobie. Ja bym opcjonował na to, aby jednak kupić swój wózek, tym bardziej jeśli jest potrzebny do waszego interesu. Sprawdźcie sobie tutaj wozkiczestochowa.pl/ moim zdaniem są fajne oferty tym bardziej, że opcja serwisowania też jest.

Offline

mike1982
Użytkownik
Lokalizacja: Gdynia
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 23

Odp: Czy wynajem się opłaca?

Wypożyczanie wózka widłowego? To trochę przesada. Przecież nikt ci tego za grosze nie wypożyczy, to tak jakbyś zatrudnił sobie pracownika na jakiś czas.po miesiącu dojdziesz do wniosku że zakup używanego będzie znacznie tańszym o ile nie lepszym pomysłem. Przemyśl to jeszcze bo ja nie wierzę w takie coś. Na jeden dzień jakbym musiał to bym wypożyczył, ale na stałe na pewno nie!

Offline

ladyCHAOS
Użytkownik
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Data rejestracji: 2015-08-10
Liczba postów: 43

Odp: Czy wynajem się opłaca?

Na tym raczej wynajem polega, by wypożyczyć na chwilę

Offline