Miejsce spotkań ciekawych świata

Nie jesteś zalogowany na forum.

malutkalutka
Użytkownik
Lokalizacja: Sanok
Data rejestracji: 2015-08-10
Liczba postów: 41

Odp: Catering dla pary

Hej. Chcę nakłonić chłopaka do przejścia ze mną na zdrową dietę, ale po kilku dniach mojego gotowania ciągle wydaje nam się, że jesteśmy głodni. Siostra poleciła mi catering w Poznaniu, ale nie jestem przekonana, czy chcę wydawać aż tak dużo na jedzenie... Ktoś próbował takiego rozwiązania? Może jakiś pan wypowie się na temat cateringu, żebym mogła przestawić mojemu facetowi dobre strony?

Offline

Rusin
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 18

Odp: Catering dla pary

Na delegacje często jeżdżę na Poznań catering dietetyczny zamawiam z COOKING i nie mam na co narzekać. Sprawdź sobie ofertę, ceny nie są straszne, a jedzenie wygląda super. Dieta do dla mnie nowy temat, dopiero kilka miesięcy staram się zrzucić zbędne kilogramy. Twój problem to nie catering a namówienie chłopaka, a wiadomo, że faceci zawsze będą się twardo trzymać swojego zdania. Polecam zamówić coś kilka razy, a potem spytać o wrażenia, nic na siłę.

Offline

ladyCHAOS
Użytkownik
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Data rejestracji: 2015-08-10
Liczba postów: 43

Odp: Catering dla pary

Pomyśl tylko, że wracasz do domu i czeka na ciebie wszystko piękne i gotowe, tylko do odgrzania! Nie musisz się stresować całą drogę z pracy, że nie masz co zjeść i nie patrzysz na wszystkie restauracje jak na wybawienie. Ten komfort, że już wszystko masz jest niesamowity, a pieniądze warte każdego kęsa. Popieram poprzednika, musisz zamówić kilka razy, możesz z różnych firm cateringowych w Poznaniu będziesz miała duży wybór, potem się zdecydujecie czy wam to odpowiada.

Offline